Kino-Tatran-Poprad

Kino Tatran 

Kino Tatran Poprad organizačne spadá pod Mestskú informačnú kanceláriu Poprad. Slávnostné znovuotvorenie kina Tatran Poprad sa uskutočnilo 28. januára 2016 s filmovým premietaním filmu Eva Nová, spojeným s besedou s protagonistami filmu. Na filmovom premietaní nechýbala ani hlavná predstaviteľka filmu Emília Vášáryová.

Kino Tatran absolvovalo komplexnú digitalizáciu podľa štandardov Digital Cinema Initiatives, získalo projektov pre D-cinema so základnou technológiou 2D a 3D, server pre D-cinema a základné príslušenstvo, vrátane kompletného priestorového zvuku. Vďaka digitalizácii je tak kino pripravené na projekciu filmov v zmysle súčasných štandardov. Okrem možností projekcie 3D je zaujímavosťou aj použitá zvuková technológia so systémom viackanálového zvuku, ktorá je podľa dodávateľa európskym unikátom a je použitá zatiaľ len v Poprade.

Digitalizáciu kina Tatran Poprad v Poprade finančne sumou 33-tisíc € podporil Audiovizuálny fond.

Kapacita kinosály je 359 miest.

Vstupenky si zakúpite v Mestskej informačnej kancelárii Poprad alebo online www.kinotatran.sk. Vstup a predaj vstupeniek je cez Mestskú informačnú kanceláriu Poprad. 

V Mestskej informačnej kancelárii Poprad je možné platiť len v hotovosti!

V kine Tatran Poprad sa pravidelne konajú Cestovateľské festivaly, prehliadka filmov SCANDI, Týždeň francúzskeho filmu Créme de La Créme, a taktiež Medzinárodný festival horských filmov. 

VÝHODY A ZĽAVY V KINE TATRAN POPRAD

Darčekové karty

Máme pre vás perfektný tip na darček!

Naše darčekové karty majú prednabitý kredit, ktorý je možné využiť na návštevu našich predstavení.

Plastová darčeková karta je zabalená v peknom obale a jej poslaním je niekoho potešiť. Na výber máte z viacerých farebných a tematických motívov, ktoré môžete skombinovať podľa seba.

Darčekové karty - schéma

Vernostná karta kina Tatran Poprad

Zapojte sa do nášho vernostného programu a ušetrite pri každej návšteve Kina Tatran! Členovia programu získavajú okamžitú zľavu na vstupnom až pre 2 osoby a zbierajú body, ktoré je možné využiť na nákup v bufete.

Zľava 0,50 € za vstupenku sa uplatňuje maximálne na dve vstupenky z každého nákupu. Kartu je možné využiť max. 1x denne.

Vernostná karta Kino Tatran Poprad

PRENÁJOM V KINE TATRAN POPRAD

Žiadosť o prenájom kinosály, resp. menšej videosály s kapacitou sedenia pre cca 60 osôb) je potrebné zaslať na Mestský úrad Poprad – oddelenie správy nebytových priestorov (tel: 052/7167 297, e-mail: adriana.balazova@msupoprad.sk) - Sadzobník prenájmu

Termín a technicko-organizačné podrobnosti je nutné konzultovať s vedením kina – Mgr. Ľubomíra Olejárová, manažérka kina Tatran (kino@visitpoprad.sk, 0910 890 025).

Poplatky za prípadné dodatočné servisné služby spojené s využívaním priestorov kina Tatran sú stanovené aktuálnym cenníkom - Cenník servisných služieb kino Tatran OD 1.11.2018

V prípade, ak by ste chceli Mestskú informačnú kanceláriu Poprad využiť ako predajcu vstupeniek na Vaše podujatie, je tu k dispozícii formulár - objednávka predpredaj vstupeniek, ktorý obsahuje aj podrobné obchodné podmienky. Formulár je potrebné vyplniť a opatrený pečiatkou a podpisom odovzdať resp. odoslať scanom do MIK Poprad (info@visitpoprad.sk).

Webstránka: https://www.kinotatran.sk/

Facebook: https://www.facebook.com/KinoTatran/

Pozývame všetkých priaznivcov kvalitného filmového zážitku na filmové premietania do Kina Tatran ! Tešíme sa na Vašu návštevu.

Námestie svätého Egídia 43/86, Poprad, Slovensko

Mestská časť: Poprad (časť mesta)

Telefón: +421 910 890 025

Email: kino@visitpoprad.sk

www.kinotatran.sk/