Zabavne centrum boom svit

Boom House – rodinno zabavne centrum

Sme rodinno – zábavné centrum, ktoré sa nachádza v príjemnom a v tichom prostredí vo Svite. Z prednej strany s výhľadom na Vysoké Tatry, zo zadnej strany z výhľadom na les a prírodu.

Toto krásne a láskou vytvorené prostredie uzrelo svetlo sveta pred troma rokmi.

Svet je plný stresov, strachov, ťažkých situácií, konfliktov,chorôb a nebezpečia. Vieme, že si potrebujeme nájsť chvíľku pre seba. Chvíľku, kedy sme na prvom mieste MY, chvíľku na svoju duševnú a fyzickú očistu. Potrebujeme uvoľniť stres, vykompenzovať si sedavú prácu fyzickou aktivitou, a naopak manuálnu prácu relaxom.

Vytvorili sme  pre Vás priestor  na niekoľko možných činností,  ktoré Vás budú napĺňať, dobíjať a robiť šťastnými. Priestor pre  detí, mladých,  rodičov, starých rodičov a  vlastne všetkých, ktorí hľadajú teplo domova, oddych, pohyb a relax pod jednou strechou.

Či sú to ľudia, ktorí si chcú vychutnať kávu so špaldovými palacinkami v kaviarni, rodičia, ktorí doprajú deťom aktívny pohyb v interiérovom ihrisku a popri tom  sa venujú priateľom, rodine, alebo si len tak sadnú a čítajú knihu,  mladší a starší, ktorí nájdu svoje miesto vo fitness centre, alebo tí, ktorí vyhľadávajú skupinové cvičenia.

Pod jednou strechou sme pre Vás vybudovali detský svet pre deti, so zameraním od najmenších až po teenagerov. Súčasťou centra je samostatná party room, v ktorej je miesto  na organizovanie detských osláv a ktorá zároveň slúži na spoločenské hry a iné detské záujmové aktivity.

Štefánikova 1, Svit

Mestská časť: Poprad (časť mesta)

Telefón: +421 902 800 700

Email: boomhouse1@gmail.com

www.facebook.com/Boom-House-SVIT-463046973772165/?fref=ts