tanecne studio super poprad

Solus dance academy

Chcete začať súťažne tancovať? Musíte poznať potrebný tréningový proces, aby Váš výkonnostný rast bol rýchly a progresívny.

Pohybová príprava pre deti od 7 rokov – rytmické cvičenia a koordinácia pohybov. Deti tejto vekovej kategórie sú vedené diplomovaným trénerom tanečného športu, ktorý sa im venuje počas týždňa v dvoch tréningových jednotkách v trvaní 90 min.

Súťažné tanečné páry juniorských, mládežníckych a dospelých vekových kategórií v rôznych výkonnostných triedach sa počas týždňa pravidelne zúčastňujú dvoch tréningových jednotiek v trvaní 90 min, individuálnych hodín, competiotion practicu a tanečných súťaží, ktoré neodmysliteľne patria do tréningového procesu a sú súčasťou tanečnej prípravy. Celá tanečná príprava v tanečnom športe je zastrešená tímom odborníkov – poprednými trénermi tanečného športu.

Podarilo sa nám vychovať mnoho tanečných párov, ktoré si na Majstrovstvách Slovenska vytancovali finále, ale tiež páry, ktoré sa môžu pýšiť bronzovými medailami, titulmi vicemajstrov Slovenska a titulmi majstrov Slovenska.

Pre viac umelcov Popradu klikni na: Umelci