Hotel Poprad je štýlový trojhviezdičkový retro hotel v centre mesta Poprad, v ktorom zažijete pravú atmosféru minulých časov, ktoré sme oživili a dali im moderné a štýlové prevedenie.

Preto ak máte chuť oddýchnuť si od tejto rýchlej doby, u nás sa vám bude páčiť! Nájdete tu príjemné, zaujímavé ubytovanie, tradičnú reštauráciu, konferenčné priestory a toho správneho retro ducha.

Už po bezbariérovom vstupe do hotela vás na recepcii upúta typická architektúra. Hotelové nefajčiarske izby s kapacitou 120 lôžok + 24 prísteliek (50x 2-lôžková izba, 4x 2-lôžková izba bezbariérová, 6x apartmán) sú zariadené útulne a komfortne, pričom červená farba, drevený nábytok, čalúnená posteľ a štýlové doplnky vás naladia na správnu retro nôtu. Ako v minulosti sa budete cítiť aj pri vstupe do reštaurácie. Hneď ako uvidíte naše obedové menu bude vám jasné, že doba sa zastavila aj tu. Ani po jeho otvorení vás nesklameme. Môžete si pochutiť na typických jedlách a nápojoch z minulosti. Máte chuť na klasickú malinovku a dobré tradičné jedlo? My vám to pripravíme a štýlovo naservírujeme. Svoje si tu nájdu všetci tí, ktorí majú chuť nostalgicky si zaspomínať, ale aj nadšenci minulosti, ktorí túto dobu síce nezažili, ale majú chuť vyskúšať si ju na vlastnej koži.

Partizánska 677/17

Mestská časť: Poprad (časť mesta)

Telefón: +421 52 787 08 11

Email: recepcia@hotelpoprad.sk

www.hotel-poprad.sk