Apartmány u Barana nájdete v tichej časti mesta Poprad – v Spišskej Sobote. Okrem majestátnych Vysokých Tatier tu môžete obdivovať rôzne kultúrne a historické pamiatky ako napríklad kostol sv. Juraja, ktorý bol vyhlásený za kultúrnu pamiatku roka 2011. Ak budete v Poprade, nesmiete vynechať návštevu aquaparku Aquacity Poprad. Tatry Vám zas ponúknu mnoho možností turistiky, cykloturistiky a prechádzok krásnou prírodou. V zime si tu zalyžujete v špičkových lyžiarskych strediskách.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou pre 17 osôb.

Apartmány disponujú WiFi internetom a vlastným sociálnym zariadením so sprchou a toaletou. Všetky apartmány okrem apartmánu Romantik sú navyše vybavené vlastnými kuchynkami, kde si môžete pripraviť chutné raňajky i večeru. Ak sa Vám na dovolenke nechce variť, môžete navštíviť okolité reštaurácie.

K apartmánom patrí aj záhrada s možnosťou relaxu a grilovania v altánku. Hostí poteší trampolína, bedminton, hojdacia sieť a pieskovisko s hračkami pre našich najmenších návštevníkov. K dispozícii je aj detská postieľka a možnosť zapožičania bicyklov za poplatok. Parkovať môžete priamo pri objekte alebo v záhrade.

Prešovská 3250/1A

Mestská časť: Spišská Sobota

Telefón: +421 (0)915 234 451

Email: ubytovaniepp@gmail.com

ubytovaniepoprad-ubarana.webnode.sk/