Aquacity Poprad

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu, ktorý vám poskytne viac než len oddych a relax pri vode. Súčasťou Aquaparku je 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28°C – 38°C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií. Voda v AquaCity pochádza z prírodného podzemného zdroja a privádza sa do areálu. Technologickým procesom sa z teploty 50°C ochladzuje na 36 až 38°C. Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru. Na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, čim je šetrná k pokožke i k očiam. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má priaznivé kozmetické účinky.

AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami

 • 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov,

 • 350 vodných atrakcií (masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby),

 • 3 vonkajšie termálne bazény (28°- 38°C)s vírivkami a vodnými atrakciami (plavecký, sedací a relaxačný),

 • vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show,

 • vnútorné luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi,

 • detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivka pre dospelých, terárium s leguánmi),

 • 50m plavecký bazén a parná sauna.

Sedací bazén

Vonkajší termálny bazén / celoročný ∗ Teplota: 38°C ∗ Hĺbka: 1,2 m

Vo vonkajšom sedacom termálnom bazéne sa môžete dokonale uvoľniť a oddýchnuť si. Najteplejší bazén v Aquaparku AquaCity Poprad s teplota 38°C a hĺbkou 1,2 m s masážnymi tryskami a vzduchovými perličkami na sedadlách, je ideálnym miestom na príjemnú relaxáciu v termálnej vode. Pocítite blahodárne účinky krištáľovo čistej termálnej vody s obsahom viac ako 20 rôznych minerálnych látok.

Relaxačný bazén

Vonkajší termálny bazén / celoročný ∗ Teplota: 33°C – 35°C ∗ Hĺbka: 1,2 m

V relaxačnom termálnom bazéne nájdete vzduchoví podvodné masážne ležadlá s vodnými perličkami, masážne trysky, vodné hríby, chrliče, dnový výron alebo hojdací zvon. Ideálne miesto na dokonalú relaxáciu, regenráciu a uvoľnenie vášho tela po náročnom dni.

Plavecký bazén

Vonkajší termálny bazén / celoročný ∗ Teplota: 33°C ∗ Hĺbka: 1,5 m

Zaplávajte si vo vonkajšom rekondičnom plaveckom termálnom bazéne s dlžkou 33m, ktorý je vhodným miestom pre vášnivých športovcov a aktívnych plavcov. Doprajte si aktívny športový oddych.

Mayská pyramída

Vonkajší ohrievaný bazén / letná prevádzka ∗ Teplota: 33°C – 35°C ∗ Hĺbka: 1,2 m

Počas letnej sezńy (od 1.7. – 31.8.) si môžete vyskúšať pyramídu vodnej zábavy s atrakciami pre deti a dospelých. Mayská pyramída má 3 nerezové bazény, šmýkačky a veľa vodných atrakcií ako sú divoká rieka, vodný hríb ježko a vodné chrliče. Bazény s hĺbkou 1 – 1,2m a teplotou vody do 30°C sú vhodné pre deti, ale aj dospelých. Na 20, vysokej Mayskej pyramíde si môžete vyskúšať rodinnú šmýkačku, alebo si zasúťažiť na dvoch rýchlych a strmších kamikadze šmýkačkách, prípadne zajazdiť na raftovacom tobogane. Prežite nezabudnuteľný deň plný zážitkov a dobrodružstiev s vašou rodinou a objavte atraktívne miesto pre zábavu, oddych a relax. 

Plavecký 50m bazén

Vnútorný ohrievaný bazén / celoročný ∗ Teplota: 26°C – 28°C ∗ Hĺbka: 1,2 m – 1,8 m

AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50m krytým plaveckým bazénom pod jednou strechou. Miesto pre športové výkony, ale aj vytužený relax, je ako stvorené pre ľudí, ktorí milujú plávanie. Plavci majú k dispozícii 8 plaveckých dráh, ktoré je možné využívať počas celého týždňa. Ak potrebujete ešte viac rozprúdiť krvný obeh, máte k dispozícii parnú saunu s vysokou vlhkosťou, kde sa vaše telo zbaví šklodlivých látok a zrelaxuje. Zlepšite si tak svoju kondíciu a posilnite vitalitu a zdravie. Bazén spĺňa požiadavky na organizáciu tréningových kempov, športových sústredení, ale aj  športových podujatí v plávaní. 

Bazény BLUE SAPPHIRE

Vnútorný termálny bazén / celoročný ∗ Teplota: 30°C a 35°C ∗ Hĺbka: 1,2 m – 1,8 m

Hlavnou atrakciou v aquaparku sú kryté relaxačné bazény s teplotou vody 30 – 35°C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Bazény sú k dispozícii dva – vonkajší bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytuje relaxáciu v 35 stupňovej vode, vnútorný bazén je ochladzovací s teplotou vody 30°C, vodnými stenami a zariadením na umelé vlnobitie.

Hlavnou atrakciou v aquaparku sú kryté relaxačné bazény s teplotou vody 30 – 35°C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Bazény sú k dispozícii dva – vonkajší bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytuje relaxáciu v 35 stupňovej vode, vnútorný bazén je ochladzovací s teplotou vody 30°C, vodnými stenami a zariadením na umelé vlnobitie. 

Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom. Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer prinesie skvelú atmosféru. Zážitok, ktorý vo vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezabudnuteľný. Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. 

Bazény BLUE DIAMOND

Vnútorné termálne bazény / celoročný ∗ Teplota: 34°C∗ Hĺbka: 1,2 m

Luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax. 

BLUE DIAMOND I.

Vďaka komfortnej atmosfére, s magickými podvodnými svetlami a horúcej termálnej vode je bazén Blue Diamond, ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. Nápojový bar pri bazéne s terasou vytvárajú komfortnú atmosféru pre tých, ktorí sa chcú stretnúť, porozprávať, oddýchnuť si, alebo si dať osviežujúci drink. 

BLUE DIAMOND II.

Exkluzívny termálny bazén Blue Diamond II s nápojovým barom priamo vo vode ponúka očakávaný luxus. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov a relaxovať na barových stoličkách v bazéne. Užívajte si príjemné chvíľky s vašou rodinou. Bazény Blue Diamond sú vhodným miestom na usporiadanie akejkoľvek spoločenskej aj kongresovej akcie. Priestor môže byť prenajatý firmami alebo organizátormi konferencií, ktorí chcú zažiť naozaj osobitný večierok alebo firemnú párty.

Detský bazén Treasure Island – Ostrov Pokladov

Vnútorný ohrievaný bazén so slanou vodou / celoročný ∗ Teplota: 34°C∗ Hĺbka: 0,9 m

V mori zábavy pod Tatrami sme pre všetky deti pripravili detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov, v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkou a vodnými atrakciami. Všetky deti majú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi, kúpať sa v slanej vode,  alebo si vychutnať množstvo zábavných animačných programov.  Detský svet s oddychovou terasou Summer Lounge a vírivkou pre dospelých, je so svojimi atrakciami vhodný pre celú rodinu. Na ostrove pokladov čakajú na deti aj rozprávkové živé rybičky Nemo v aquáriu a maskoti Treasure Island, dvaja živý leguáni v teráriu zo súostrovia Galapágy Hugo a Boss, ktorí sú ochrancami celého ostrova. 

Fun Kids Zóna

Detské vonkajšie nafukovacie bazény / letná prevádzka ∗ Teplota: 34°C∗ Hĺbka: 0,6 m

Počas letnej sezóny sa zabavíte na FUN KIDS zóne vo vonkajšom areáli. Nájdete tam 35 metrový nafukovací pirátsky vodný park, skákacie hrady, trampolíny, ihrisko s preliezkami, vláčikom a hojdačkami. Skutočný dovolenkový relax pod Vysokými Tatrami si môžete dopriať na piesočnej pláži s morským pieskom, lehátkami, slnečníkmi a plážovým barom s exotickou hudbou a nápojmi. 

Detský letný bazén

Detský vonkajší bazén / letná prevádzka ∗ Teplota: 30°C∗ Hĺbka: 0,4 m

Pre najmenších návštevníkom máme počas letnej sezóny k dispozícii vonkajší detský bazén s vodnými šmykľavkami. Výška vody 0,4m a teplota vody 30° C zaistí bezpečné kúpanie detí predškolského veku.

Animačný program

Spestrením vášho pobytu v AquaCity Poprad budú určite aj zábavné animačné programy pre deti a dospelých počas víkendov a v letnej sezóne každý deň. Profesionálny team animátorov pre vás pripravil detské súťaže a párty, diskotéky s rozprávkovými maskotmi, facepainting – maľovanie na tvár, balónovú show, tanečný alebo fit aquaaerobic, súťaže a aktivity pre dospelých.

——————————————————————————————————————————————————————

WELLNESS CENTRUM – FIRE & WATER WELLNESS & SPA

Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu zónu, odpočivárne a unikátny 14 m Wellness bar s ponukou smoothie, ovocných štiav, miešaných nápojov a wellness drinkov. 

 • najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na Slovensku 1590 m2

 • Vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody rozdelený na privátnu a párty zónu

 • relaxačný bazén, vírivky, 8 sáun a inhalácii (ceremoniálna sauna, parná, soľná, mentolová, suchá, infra sauna)

 • ľadová jaskyňa, oddychové a párty miestnosti

 • 14m wellness bar s trendovou ponukou koktailov

 • relaxačné masáže a spa procedúry, solárium, thajské masáže

Saunové show

Vo wellness centre Fire & Water Wellness & Spa vám ponúkame špeciálne zážitky v saunách – saunové ceremoniály, saunové rituály a peelingy. Saunovanie bude pre vás oveľa intenzívnejšie a zaujímavejšie vďaka našim sauna masterom. Sauna master špeciálnou technikou vírenia vzduchu v saune, polievaním kameňom vonnými esenciami zvyšuje pocitovú teplotu a vnesie do vášho pobytu v saune nový zážitok. Doprajte si výnimočný wellness a skvelú zábavu pri rôznych druhoch tematických saunových show, ktoré sprevádza príjemná vôňa, hudba, osvetlenie a príbeh.

Cenník: https://aquacity.sk/aquapark-cennik/

Prevádzková doba: https://aquacity.sk/info/otvaracie-hodiny-aquaparku-poprad/

——————————————————————————————————————————————————————

Facebookhttps://www.facebook.com/aquapark.aquacity

Youtubehttps://www.youtube.com/user/AquaCityPopradSK

Instagramhttps://www.instagram.com/explore/locations/6774993/aquacity-poprad/

Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Mestská časť: Poprad (časť mesta)

Telefón: +421 527 851 111

Email: info@aquacity.sk

www.aquacity.sk